![](http://tmmob.org.tr/sites/default/files/styles/icerik/public/hilmi_yuncu.jpg?itok=_gd4S9Qh)
HİLMİ YÜNCÜ’YÜ KAYBETTİK
04.03.2019
İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Eski Başkanlarından, İMO Yönetim Kurulu ve Onur Kurulu Eski Üyesi Hilmi Yüncü’yü kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. İnşaat Mühendisleri Odası'na ve TMMOB mücadelesine katkılarını asla unutmayacağız.
Ailesine, dostlarına, İMO ve TMMOB camiasına başsağlığı diliyoruz.
TMMOB Yönetim Kurulu
Hoşça kalın dostlarım benim
hoşça kalın!
Sizi canımda
canımın içinde,
kavgamı kafamda götürüyorum.